Antropark vznikl jako součást webových stránek Akademie věd ČR v Brně v roce 2005.

© Aktualizace Antropark 2012, Autor a ilustrace © Libor Balák

Kontakt - Libor Balák:    antropark@seznam.cz

 

The lord of the world (the first pictorial reconstructional project of Antropark, 1998)

Zpět na domovskou stránku Antroparku

Zpět na přehled novinek

 

 

 

Nová tvář Antroparku

Antropark během loňského a letošního roku prodělal řadu změn a to jak obsahových, tak vzhledových a funkčních. Zcela jsme změnili koncepci hlavní strany, aby byla přehlednější pro každého uživatele. Jednotlivé sekce jsou tak nyní lépe přístupné a každý si může bez složitého klikání a hledání najít to, co ho zajímá. Zkušební verze se bude testovat nejprve na českých stránkách a po odstranění případných nedokonalostí bude rozšířena na verze cizojazyčné. Antropark se neustále vyvíjí a přizpůsobuje potřebám náročnějšího uživatele, ale nezklame ani naprostého laika a začátečníka.

 

Jednotlivá období se přestěhovala do přehledné tabulky s aktivním odkazem jak v textu, tak v obrázku a odpadá tak zdlouhavé a únavné rolování.

 

Pod ikonou "Související články" najdete odborné publikace a texty a doplňující informace, jako např. přehled zvířeny severu nebo expozici pravěkého tvorstva. V Interní expozici si můžete prohlédnout nejúplnější existující výstavu venuší a expozici obrazů, které Libor Balák vytvořil pro naše i zahraniční muzea.

V sekci "Příběhy z pravěku" najdete teď již tři tituly a to román Katáriové - impérium pravěku, dále Sungirské povídky a nově cyklus povídek Na perutích času. Oba soubory povídek vycházejí jako četba na pokračování.

 

Nechybí ani nabídka materiálů pro mládež, rozdělená dle pokročilosti vzdělání a vhodnosti a stránka s materiály pro učitele.

 

V technických informacích nově přibyly stránky věnované sponzorům a samostatně vyčleněná stránka s kontaktem.

 

 

Zpět na přehled novinek

 

The lord of the world (the first pictorial reconstructional project of Antropark, 1998)

 

Zpět na domovskou stránku Antroparku

 

 

 Kontakt - Libor Balák:  antropark@seznam.cz

 © Aktualizace Antropark 2012, Autor a ilustrace © Libor Balák